Про скликання сесії

Дата: 21.12.2021 16:11

Відповідно  до розпорядження сільського голови 02-06/ 215 від 10.12.2021 року 23 грудня 2021 року у приміщенні  Великорублівської сільської ради о 10.00 год. скликається засідання  ХІХ сесії

VІІІ скликання Великорублівської сільської ради

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Про бюджет Великорублівської сільської територіальної громади на 2022 рік.

Доповідає: начальник Фінансового відділу Великорублівськї сільської ради Шеремет В.П.

Відповідальні за підготовку проекту рішення: комісія ради з питань бюджету і фінансів, та соціально-економічного розвитку, комісія з питань  захисту прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту

2. Про Програму соціально-економічного розвитку Великорублівської сільської територіальної громади на 2022 рік.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Гребінник С.І.

3. Про Програму оздоровлення та відпочинку дітей Великорублівської сільської територіальної громади на 2022 рік на 2022-2024 роки.

Доповідає: начальник Відділу освіти, молоді і спорту Великорублівської сільської ради Наливайко О.М.

4. Про Програму розвитку культури, туризму та охорони культурної спадщини Великорублівської сільської ради на 2022-2025 роки.

Доповідає: завідувач Сектору культури, туризму та громадських комунікацій Великорублівської сільської ради Кудин М.М.

5. Про внесення змін до Програми  запобігання виникненню на території Великорублівської сільської ради надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та захисту населення і територій у разі їх  виникнення на 2021 – 2025 роки.

Доповідає: заступник сільського голови Гриценко Ю.Д.

6. Про затвердження структури та штатної чисельності працівників Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради на  2022 рік.

7. Про затвердження структури та штатної чисельності працівників Фінансового відділу Великорублівської сільської ради на  2022 рік.

8. Про затвердження структури та штатної чисельності працівників Комунальної організації «Місцева пожежна охорона Великорублівської сільської ради» на 2022 рік.

Доповідає: начальник комунальної організації «Місцева пожежна охорона Великорублівської сільської ради Вусик В.М.

9. Про  затвердження  Положення  про матеріальне заохочення працівників

Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради на 2022 рік.

10. Про  затвердження  Положення  про матеріальне заохочення працівників

Фінансового відділу Великорублівської сільської ради на  2022 рік.

11. Про затвердження Положення про матеріальне заохочення працівників

Комунальної організації «Місцева пожежна охорона Великорублівської сільської  ради»

12. Про затвердження Положення про матеріальне заохочення працівників

Відділу освіти, молоді і спорту Великорублівської сільської  ради»

13. Про затвердження Положення про матеріальне заохочення працівників

14. Про встановлення  умов оплати праці Великорублівському сільському голові на 2022 рік.

15. Про  встановлення умов оплати праці секретареві  Великорублівської сільської ради на 2022 рік.

16. Про затвердження Порядку використання службових легкових автомобілів Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради  та встановлення лімітів використання  пального на 2022 рік.

Доповідає: заступник сільського голови Гриценко Ю.Д.

17. Про внесення змін до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Великорублівської сільської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

18. Про надання матеріальної допомоги.

Доповідає: голова комісії з розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги Олефір В.М.

Відповідальні за підготовку документів: комісія ради з питань бюджету і фінансів, та соціально-економічного розвитку, комісія з захисту прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту

19. Розгляд заяв про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у приватну власність.

Доповідає: Начальник відділу архітектури, містобудування, благоустрою та земельних відносин Бойко В.М.

Відповідальні за підготовку проекту рішення: комісія з питань АПК, земельних відносин, природокористування, архітектури, екології та благоустрою, комісія з захисту прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту.

20. Розгляд заяв про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

21.Про  затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення

земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер, 5322283003:03:001:0401 площею 18,4935 га.

22. Розгляд заяви гр. Гаркавенка Г.І. про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки площею 51,9998 га кадастровий номер

5322283700:00:005:0072 .

23. Розгляд заяв про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки

24. Про надання дозволу на виготовлення  проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту  с. Підварівка, Полтавського району, Полтавської  області

25. Про передачу у власність сформованої земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Токар М.В.

26. Різне.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету сільської ради Гребінник С.І.

Секретар сільської ради                                                                 Світлана РЕШІТНИК