Про скликання сесії

Дата: 08.12.2021 10:07

Фото без описуВідповідно  до розпорядження сільського голови 02-06/ 211 від 01.12.2021 року  10 грудня 2021 року у приміщенні  Великорублівської сільської ради о 10.00 год. скликається засідання  ХVІІІ сесії  VІІІ скликання Великорублівської сільської ради

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Про внесення змін до показників сільського бюджету Великорублівської сільської територіальної громади на 2021 рік.

Доповідає: начальник Фінансового відділу Великорублівськї сільської ради Шеремет В.П.

Відповідальні за підготовку проекту рішення: комісія ради з питань бюджету і фінансів, та соціально-економічного розвитку, комісія з питань  захисту прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту

2. Про внесення змін до Положення про Фінансовий відділ Великорублівської сільської ради.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету сільської ради Гребінник С.І.

3. Про встановлення   розміру  плати за харчування  дітей   в  закладах   освіти  Великорублівської сільської ради  на  2022 рік.

Доповідає: начальник відділу освіти, молоді і спорту Великорублівської сільської ради Наливайко О.М.

4. Про внесення змін до Статутів навчальних закладів освіти Великорублівської сільської ради та їх затвердження в новій редакції.

5. Про внесення змін до структури Відділу освіти, молоді і спорту Великорублівської сільської ради.

6. Про внесення змін до структури Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету сільської ради Гребінник С.І.

7. Про внесення змін до структури Сектору культури, туризму та громадських комунікацій Великорублівської сільської ради.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету сільської ради Гребінник С.І.

8. Про прийняття у комунальну власність скульптур декоративних.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету сільської ради Гребінник С.І.

9. Про надання згоди на безоплатне приймання у комунальну власність Великорублівської сільської ради за договором дарування погрузчика Т-1565-09

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету сільської ради Гребінник С.І.

10. Про забезпечення виплати матеріальної допомоги інвалідам І групи, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам відповідно до Комплексної програми соціального захисту населення на 2021 рік.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету сільської ради Гребінник С.І.

11.Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету сільської ради Гребінник С.І.

12. Про надання матеріальної допомоги.

Доповідає: голова комісії з розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги Олефір В.М.

Відповідальні за підготовку документів: комісія ради з питань бюджету і фінансів, та соціально-економічного розвитку, комісія з захисту прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту

13. Про реєстрацію прав  на нерухоме майно.

Доповідає: Начальник відділу архітектури, містобудування, благоустрою та земельних відносин Бойко В.М.

Відповідальні за підготовку проекту рішення: комісія з питань АПК, земельних відносин, природокористування, архітектури, екології та благоустрою, комісія з захисту прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту.

14. Про затвердження Положення про взяття на облік та передачу в комунальну власність безхазяйного майна та відумерлої спадщини на території Великорублівської сільської ради та затвердження постійно діючої комісії

15. Про надання згоди на поділ земельної  ділянки площею 31,2105 га кадастровий номер 5322280801:01:001:0918

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею 66,4230 га кадастровий номер 5322280801:01:001:1252.

17.Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону на земельну ділянку кадастровий номер 5322282500:00:002:0010 площею 3,2701 га.

18.Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону на земельну ділянку кадастровий номер 5322283000:00:003:0288 площею 13,0092 га

19.Про розірвання договору оренди землі, укладеного між Великорублівською

сільською радою та ТОВ «Агрофірма «Маяк».

20.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності.

21.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)та виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) гр.Семенової Н.П.

22. Розгляд заяв громадян  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок  сільськогосподарського призначення площею 7,9505  га  кадастровий номер 5322280800:00:004:0078   та передачу у приватну власність земельної ділянки.

23. Про відміну рішення IX сесії VIII скликання від 27.05.2021 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

24. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо  відведення земельної ділянки.

25. Про  затвердження  проектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок та  передачу їх у приватну власність громадянам.

26. Про затвердження технічних  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості)  та передачу  їх у приватну власність громадянам.

27. Різне.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету сільської ради Гребінник С.І.

Секретар сільської ради                                                                 Світлана РЕШІТНИК