Про скликання сесії

Дата: 25.10.2021 10:30
Кількість переглядів: 1909

Відповідно до розпорядження сільського голови від 13.10.2021 року за № 182  28 жовтня 2021 року о 10.00 год. у приміщенні Великорублівської сільської ради відбудеться засідання ХVІ сесії VІІІ скликання

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету за 9 місяців 2021 року.

Доповідає: начальник Фінансового відділу Великорублівськї сільської ради Шеремет В.П.

Віповідальні за підготовку проекту рішення: комісія ради з питань бюджету і фінансів, та соціально-економічного розвитку

2. Про внесення змін до показників сільського бюджету Великорублівської сільської територіальної громади на 2021 рік.

3. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийняті в міжсесійний період.

4. Про приведення назви посади старости сіл Милорадове, Козлівщина, Ковжижа, Зайці Другі, Назаренки, Глобівка, Матвіївка, Лабурівка, Чоботарі, Борівське, Терещенки, Касяни, Діброва, Ворони, Зуби, Підварівка у відповідність до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України  щодо розвитку інституту старост.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету сільської ради Гребінник С.І.

Відповідальні за підготовку проекту рішення:  комісія з захисту прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту.

5. Про приведення назви посади старости сіл Микілка, Шевченкове, Терни, Зайці, Гетьманка у відповідність до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих  актів України щодо розвитку інституту старост.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету сільської ради Гребінник С.І.

6. Про приведення назви посади старости сіл Мала Рублівка, Лихачівка, Мар’їне, Дем’янівка, Ковалеве, Маловидне, Стадниця у відповідність до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост»

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету сільської ради Гребінник С.І.

Відповідальні за підготовку проекту рішення: комісія з захисту прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту.

7. Про приведення рангів посадових осіб місцевого самоврядування у відповідність до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету сільської ради Гребінник С.І.

8. Про оприлюднення проекту рішення Великорублівської сільської ради «Про порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників у селах Великорублівської сільської територіальної громади»

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету сільської ради Гребінник С.І.

9. Про надання згоди прийняття в дар від ФОП Шкарупа Ярослав Павлович до комунальної власності  Великорублівської сільської ради матеріальних цінностей.

Відповідальні за підготовку документів: комісія ради з питань бюджету і фінансів, та соціально-економічного розвитку, комісія з захисту прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту

10. Про надання матеріальної допомоги.

Доповідає: голова комісії з розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги Олефір В.М.

11. Про  затвердження  проектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок та  передачу їх у приватну власність громадянам.

Доповідає: Начальник відділу архітектури, містобудування, благоустрою та земельних відносин Бойко В.М.

Відповідальні за підготовку проекту рішення: комісія з питань АПК, земельних відносин, природокористування, архітектури, екології та благоустрою, комісія з захисту прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту.

12. Різне.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету сільської ради Гребінник С.І.

Секретар сільської ради                                                        Світлана РЕШІТНИК