Великорублівська громада
Полтавська область, Полтавський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Правопросвітницька робота у школах громади

Дата: 24.05.2021 10:40
Кількість переглядів: 1912

21 травня 2021 року на запрошення дирекції шкіл села Великої Рублівки та Милорадове, що функціонують на теренах великорублівської громади, начальник сектору пробації Олена Безсмертна спільно із волонтером пробації Вадимом  Корольчуком продовжили проведення просвітницької роботи серед учнівської молоді розпочатої у котелевських школах.

 Пробаціонерка  познайомила присутніх із поняттям пробація, розповіла чим займаються органи у пробації та висвітлила питання правової відповідальності неповнолітніх за скоєння правопорушень за допомогою тематичної презентації «Відповідальність неповнолітніх». Для більш наочної розповіді було наведено кілька  яскравих життєвих прикладів із історій клієнтів пробації молодіжного віку, які внаслідок власної безпечності та пристрасті до психоактивних речовин потрапили на лаву підсудних.

Також учні переглянули відео-ролик соціальнї тематики «Як Жека не потрапив за грати» та продовжили обговорення актуальної теми щодо впливу шкідливих звичок на життя людини в цілому вже із волонтером  пробації Вадимом Корольчуком.  Участь у заходах, проведених у стінах навчальних закладів  взяв і Данило Корольчук, який, до речі, готується стати волонтером пробації. Сьогодні був його дебютний виступ у школах.

На завершення зустрічі освітяни подякували гостям за змістовний захід.    

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора