про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата: 05.05.2021 13:50

про оприлюднення проекту регуляторного акта

Враховуючи рішення восьмої сесії восьмого скликання Великорублівської сільської ради від 30.04.2021 року «Про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Великорублівської сільської ради»,  виконавчий комітет сільської ради повідомляє про початок громадського обговорення (громадські слухання)  проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Великорублівської сільської ради».

Ознайомитись з його матеріалами можна   у приміщенні сільської ради за адресою: с. Велика Рублівка, вул. Центральна, буд.36, Полтавського району Полтавської області та на офіційному сайті Великорублівської сільської ради в розділі «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 38623, вул. Центральна, буд.36, с. Велика Рублівка Полтавського району Полтавської області  e-mail: velikarublivkarada@ukr.net.

Посилання :

Проект рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Великорублівської сільської ради"