Співпраця зі службою пробації

Дата: 22.04.2021 15:46

19 квітня  начальником Котелевського  районного сектору філії Центру пробації в Полтавській області Оленою Безсмертною ініційовано зустріч із заступником сільського голови Великорублівської сільської ради щодо співпраці зі  службою пробації.

У ході зустрічі обговорено питання взаємодії служб в рамках виконання заходів пенітенціарної пробації та визначено алгоритм допомоги особам, які готуються до звільнення з місць позбавлення або обмеження волі, щодо трудового та побутового влаштування за обраним місцем проживання, влаштування, у разі потреби, до закладів охорони здоров’я, а також сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

Крім того обговорено питання заходів з наглядової пробації, а саме взаємодії організацій-партнерів, що включені до Банку ресурсів та співпрацюють зі службою пробації для забезпечення зниження рівня криміногенних потреб клієнтів. Представник великорублівської громади зазначив, що служби, які співпрацюють із пробацією ще перебувають на стані докомплектування. Тому начальник органу виконання покарань акцентувала увагу на якісному доборі фахівців, які б могли надавати дієві та результативні послуги клієнтам пробації, що будуть направлятися.

Підводячи підсумки,  учасники зустрічі  дійшли до спільної згоди щодо тісної співпраці  задля забезпечення безпеки громади, тому потрібно взаємодіяти  на засадах партнерства.