Про скликання сесії

Дата: 17.10.2022 14:36

Відповідно до розпорядження сільського голови від 10 жовтня 2022 року  № 02-06/131,  20 жовтня 2022 року скликається ХХVІІ сесія Великорублівської сільської ради 8-го скликання.

Пленарне засідання сесії буде проведено в приміщенні Великорублівської сільської ради в с. Велика Рублівка, за адресою: вул. Центральна, 36, Полтавського району Полтавської області о 10.00 год.

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про внесення змін до показників бюджету Великорублівської сільської територіальної громади на 2022 рік.

Доповідає: начальник Фінансового відділу Великорублівськї сільської ради Шеремет В.П.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Великорублівської сільської територіальної громади за 9 місяців 2022 року.

Відповідальні за підготовку проекту рішення: комісія ради з питань бюджету і фінансів, та соціально-економічного розвитку.

3. Про Програму підтримки Великорублівською громадою Збройних сил України на 2022 – 2023 роки.

Доповідає: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Великорублівської сільської ради.

Відповідальні за підготовку проекту рішення: комісія ради з питань бюджету і фінансів, та соціально-економічного розвитку, комісія з питань  захисту прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту

4. Про внесення змін до структури Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Гребінник С.І.

5. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність громади майна, яке вивільняється  внаслідок зміни структури КЗ «Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради».

6. Про внесення змін до структури та штатної чисельності працівників Відділу освіти, молоді і спорту Великорублівської сільської ради.

Доповідає: начальник  Відділу освіти, молоді і спорту Великорублівськї сільської ради Наливайко О.М.

7. Про надання дозволу на списання основних засобів.

8. Про затвердження розпорядження сільського голови Великорубліваської сільської ради «Про укладення контракту з директором Милорадівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великорублівської сільської ради прийнятого в міжсесійний період.

Відповідальні за підготовку проекту рішення: комісія з питань  захисту прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту

9. Про результати розгляду звернень громадян до Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради.

10. Про виплату одноразової матеріальної допомоги.

Доповідає: голова комісії з розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги Олефір В.М.

Відповідальні за підготовку документів: комісія ради з питань бюджету і фінансів, та соціально-економічного розвитку, комісія з захисту прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту

11. Розгляд  заяви  гр. Заєць Н.І. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 4,9467 га кадастровий номер  5322281500:00:002:0342  та передачу у приватну власність земельної ділянки.

Доповідає: Начальник відділу архітектури, містобудування, благоустрою та земельних відносин Бойко В.М.

Відповідальні за підготовку проекту рішення: комісія з питань АПК, земельних відносин, природокористування, архітектури, екології та благоустрою, комісія з захисту прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту.

12.  Розгляд  заяви  гр. Пустовойт П.С. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 3,3628 га кадастровий номер 5322283000:00:002:0370  та передачу у  приватну власність земельної ділянки

13. Розгляд заяв гр. Шокалової Л.В. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) кадастровий номер 5322282505:05:001:0332 площею 0,2500  га та передачі її безоплатно у приватну власність.

14. Різне.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету сільської ради Гребінник С.І.

Секретар сільської ради                                                                    Світлана РЕШІТНИКФото без опису